Par mums

Authorized Retailer
for luxury swiss watches

DIMAX saviem klientiem piedāvā plašu Šveices pulksteņu modeļu klāstu no pasaulē atpazīstamākajiem pulksteņu ražotāju zīmoliem - Breguet, Blancpain, Omega, Breitling, Hublot, IWC, Zenith, Tag Heuer, Girard-Perregaux, Chanel, Longines, Parmigiani un Sevenfriday.

Mēs nemitīgi papildinām veikalā pieejamo preču sortimentu, lai apmierinātu prasīgāko klientu gaumi un vēlmes.

Jewelery & Accessories
wide range of exuisite jewelery

Pie mums jūs varat iegādāties MESSIKA slavenos juvelierizstrādājumus, kurus izvēlas pasaules mēroga slavenības sava tēla papildināšanai, kā arī MIKIMOTO brenda elegantās pērļu vītnes, kas pat pēc 100 gadiem būs joprojām vieni no pasaules atzītākajiem dārgakmeņiem.

Mūsu veikalā, pašā Vecrīgas sirdī, ir prezentētas ekskluzīvas rakstāmlietas no atpazīstamā Šveices zīmola Caran d’Ache, kā arī unikālie BUBEN & ZORWEG pulksteņu aksesuāri un citi ādas izstrādājumi.

Maintenance & Support
of luxury watches

We can assist you in the maintenance or repairs of your luxury items along with a bespoke gift-wrapping service to make that gift a little more special.

Katru gadu mūsu pārdevēji iziet stažēšanos Šveicē un citās Eiropas valstīs, kur tiek iepazīstināti ar pulksteņu un juvelierizstrādājumu ražošanu un apgūst vismodernākās tehnoloģijas.

Brendi